Spotkanie prasowe w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na pierwsze, oficjalne spotkanie z organizatorami i uczestnikami sztafetowej wyprawy śladami Tony’ego Halika, które odbędzie się 4 listopada 2015 roku.
 
Państwowe Muzeum Etnograficzne w WarszawiePodczas otwartej konferencji prasowej w sali kinowej Państwowego Muzeum Etnograficznego przy ulicy Kredytowej 1 w Warszawie przedstawimy szczegóły trasy pierwszych sześciu etapów sztafety oraz idee i założenia wyprawy – będzie to również najlepsza sposobność do osobistego zaangażowania się w projekt.
 
W spotkaniu weźmie udział m.in. wieloletnia partnerka życiowa i zawodowa Tony’ego Halika – Elżbieta Dzikowska, której patronat jest dla nas wielkim wyróżnieniem i motywacją. Tym bardziej, że ich wspólne dokonania podróżnicze oraz tworzone programy telewizyjne, miały ogromny wpływ na pokolenia lat 70. i 80. XX wieku – również na organizatorów i uczestników projektu.
 
Szczegółowy program opublikujemy 26 października 2015 r. – zapraszamy do śledzenia strony wyprawy oraz profilu Ameryki Halika w portalu społecznościowym Facebook.
WhatsAppFacebookPodziel się